Milí zákazníci, ďakujeme za vašu podporu. Aj vďaka vášmu nákupu, môžeme robiť prácu, ktorá nás napĺňa a má pre nás zmysel. Ďakujeme.

Súčasťou krásnych projektov

Sashe Začínali sme na Sashe

SAShE je najväčší slovenský internetový obchod na predaj rukodielnej a dizajnovej tvorby domácich autorov. Vzniklo v roku 2009. Od tej doby prešlo významným rastom a stalo sa hlavným miestom predaja tvorby tisícok šikovných ľudí a zároveň komunitou tvoriacich ľudí a synonymom rukodielnej tvorby na Slovensku.

@sashe_sk
www.sashe.sk
hlidarna LEMARKET mimi

LEMARKET je moderné trhovisko, ktoré objavuje a predstavuje lokálnych tvorcov a projekty.
MIMI hlídarna v centre Prahy, pár krokov od Národního divadla. To je jedinečný obchodík zameraný na našich najmenších a ich maminky. Koncept spojuje svet detí s lokálnym dizajnom. Detský kútik so strážením, tak i coworking pre maminky, miesto pre workshopy alebo štýlové narodeninové oslavy.

@lemarketmimi.cz
www.lemarket.cz
yuy YUY

Online platforma, ktorá prepája tvorbu tých najlepších nezávislých tvorcov s milovníkmi originálnych a kreatívnych produktov pre deti a partner, ktorý pomáha autorom pri rozvoji ich značky.

@yuy.cz
www.yuy.cz
yuy 01yuy 02  yuy 05yuy 03yuy 04
nase vase NAŠE VAŠE

Eshop s čisto slovenskými výrobkami, za férové ceny ako u výrobcov. Pod jednou strechou, za jedno poštovné viac ako 400 produktov.

@nasevase.sk
www.nasevase.sk
nas priestor


NÁŠ PRIESTOR


"Robme dobré veci a verme, že to má zmysel." Náš priestor je kreatívny ateliér I fotografia I marketing I workshopy I stretnutia. 

@naspriestor
www.naspriestor.sk

 

nas priestor 01nas priestor 02nas priestor 03nas priestor 04
bcs BOWDEN CYCLING SPACE

Nie je len cyklistická kaviareň so širokou ponukou výberových káv, zároveň showroom prémiového cyklistického vybavenia a oveľa viac.

@bowdencycling
www.bowdenspace.sk
obleč sa doma


OBLEČ SA DOMA


Iniciatíva vznikla ako výzva slovenských značiek určená zákazníkom a relevantným štátnym inštitúciám (Ministerstvo hospodárstva, Ministerstvo kultúry, Ministerstvo školstva), na podporu domácej textilnej, odevnej a obuvníckej výroby.platforma, ktorá prepája tvorbu tých najlepších nezávislých tvorcov s milovníkmi originálnych a kreatívnych produktov pre deti a partner, ktorý pomáha autorom pri rozvoji ich značky.

@oblec_sa_doma
www.oblečsadoma.sk

 

 

 

V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať telefonicky, mailom alebo cez naše účty na soc. sieťach.


+421 908 048 630

andrea.nosnas@gmail.com
info@nosnas.sk

@nosnas_sk

Späť do obchodu