Milí zákazníci, ďakujeme za vašu podporu. Aj vďaka vášmu nákupu, môžeme robiť prácu, ktorá nás napĺňa a má pre nás zmysel. Ďakujeme.

Súčasťou krásnych projektov

Sashe Začínali sme na Sashe

SAShE je najväčší slovenský internetový obchod na predaj rukodielnej a dizajnovej tvorby domácich autorov. Vzniklo v roku 2009. Od tej doby prešlo významným rastom a stalo sa hlavným miestom predaja tvorby tisícok šikovných ľudí a zároveň komunitou tvoriacich ľudí a synonymom rukodielnej tvorby na Slovensku.

@sashe_sk
www.sashe.sk
hlidarna LEMARKET mimi

LEMARKET je moderné trhovisko, ktoré objavuje a predstavuje lokálnych tvorcov a projekty.
MIMI hlídarna v centre Prahy, pár krokov od Národního divadla. To je jedinečný obchodík zameraný na našich najmenších a ich maminky. Koncept spojuje svet detí s lokálnym dizajnom. Detský kútik so strážením, tak i coworking pre maminky, miesto pre workshopy alebo štýlové narodeninové oslavy.

@lemarketmimi.cz
www.lemarket.cz
yuy YUY

Online platforma, ktorá prepája tvorbu tých najlepších nezávislých tvorcov s milovníkmi originálnych a kreatívnych produktov pre deti a partner, ktorý pomáha autorom pri rozvoji ich značky.

@yuy.cz
www.yuy.cz
yuy 01yuy 02  yuy 05yuy 03yuy 04
nase vase NAŠE VAŠE

Eshop s čisto slovenskými výrobkami, za férové ceny ako u výrobcov. Pod jednou strechou, za jedno poštovné viac ako 400 produktov.

@nasevase.sk
www.nasevase.sk
nas priestor


NÁŠ PRIESTOR


"Robme dobré veci a verme, že to má zmysel." Náš priestor je kreatívny ateliér I fotografia I marketing I workshopy I stretnutia. 

@naspriestor
www.naspriestor.sk

 

nas priestor 01nas priestor 02nas priestor 03nas priestor 04
bcs BOWDEN CYCLING SPACE

Nie je len cyklistická kaviareň so širokou ponukou výberových káv, zároveň showroom prémiového cyklistického vybavenia a oveľa viac.

@bowdencycling
www.bowdenspace.sk
obleč sa doma


OBLEČ SA DOMA


Iniciatíva vznikla ako výzva slovenských značiek určená zákazníkom a relevantným štátnym inštitúciám (Ministerstvo hospodárstva, Ministerstvo kultúry, Ministerstvo školstva), na podporu domácej textilnej, odevnej a obuvníckej výroby.platforma, ktorá prepája tvorbu tých najlepších nezávislých tvorcov s milovníkmi originálnych a kreatívnych produktov pre deti a partner, ktorý pomáha autorom pri rozvoji ich značky.

@oblec_sa_doma
www.oblečsadoma.sk

 

 

 

V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať telefonicky, mailom alebo cez naše účty na soc. sieťach.


+421 908 048 630

andrea.nosnas@gmail.com
info@nosnas.sk

@nosnas_sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie