Dali sme si voľno a zbierame dobrodružstvá. Vaše objednávky vybavíme po 16/05. Dopravu uhradíme za vás pri zvolení Sl. pošty. Akcia platí do 31/05/2022. Milí zákazníci, ďakujeme za vašu podporu. Aj vďaka vášmu nákupu, môžeme robiť prácu, ktorá nás napĺňa a má pre nás zmysel. Ďakujeme.

KIETLA

KIETLA

Prinášame vám novú značku v KURÁTORSKOM VÝBERE , nájdete ju tu.

Francúzska značka KiETLA vznikla v roku 2010. Stoja za ňou blízki priatelia, ktorým v prvom rade išlo o pohodlie a ochranu detí pred slnečným žiarením. KiETLA sa tiež vyznačuje ekologickým zmýšľaním spätým s prírodou, jej neoddeliteľnou súčasťou je zmysel pre štýl a originalitu.  

Anna-Charlotte Le Grand - spoluzakladateľka a umelecká riaditeľka
Anne-Charlotte je veľmi zvedavá a kreatívna mladá mama, ktorá rada objavuje nové veci. Či už ide o módu (áno, je závislá od topánok), divadlo, cestovanie, varenie alebo DIY, vždy hľadá príležitosti, ako si rozšíriť obzory a odviesť svojho partnera a dcéru Madeleine do svojho úžasného tvorivého víru.

David Angibaud - spoluzakladateľ a riaditeľ exportného predaja
David srší neuveriteľnou energiou a vždy túži po nových výzvach. Svoju silu čerpá zo svojho bretónskeho pôvodu (ktorý s hrdosťou prezentuje) a zo svojej úžasnej rodiny, plnej energie: Lily-Rose, Léon a jeho manželka Anna-Gaelle.

Hodnoty, ktoré v spoločnosti presadzujú:

Ekologická zodpovednosť

Dizajn a inovácie sú stredobodom pozornosti. Úlohou je vytvárať inovatívne, funkčné a atraktívne produkty: použiteľné pre deti, priateľské k deťom, v súlade s ich životným štýlom a vzhľadom. Ich úsilie bolo odmenené niekoľkými značkami a oceneniami:

  • získali ocenenie Janus de la mode (módna cena) za klobúk Kapel a práve sme získali ocenenie Janus de la santé 2018 (cena za zdravie) za novo vydané odtiene CraZyg-Zag pre deti.
  • Za dizajn modulárnych, nerozbitných odtieňov Diabola sme boli ocenení Trophée du Design Stratégique (Cena za strategický dizajn) od École de Design Nantes Atlantique.
  • Dve najlepšie označenia od rodičov-testerov na webe ConsoBaby s online recenziou produktov, slnečné okuliare Diabola a klobúk Kapel.

 

Pohodlie pre všetkých. Produkty sú navrhnuté s ohľadom na pohodlie a slobodu tých najmenších, a to vďaka výberu vždy tak mäkkých, vždy tak ľahkých materiálov, ktoré netlačia na koži a ktoré im umožňujú žiť naplno. Všetky rámy slnečníkov sú ultraflexibilné a dokonale navrhnuté tak, aby s nimi mohli manipulovať aj tie najmenšie ručičky. S Ki ET LA sa deti môžu hýbať, skákať, behať, plávať, tancovať úplne slobodne a pritom byť.

Prevencia. Zaviazali sa využívať odborné znalosti v oblasti zdravia, aby informovali mladých rodičov na celom svete o škodách, ktoré môže slnko a modré svetlo spôsobiť.Nájdete na ich  webovej stránke a popri všetkých výkladoch v obchode (ponúkaných vo viac ako 25 jazykoch) rady týkajúce sa prevencie a preventívnych opatrení, ktoré je potrebné prijať na ochranu dojčiat a detí. Podporujú a aktívne pôsobia aj v kampaniach, ktoré iniciovala francúzska mimovládna organizácia Opticiens Lunetiers Sans Frontières (Opticians-Spectacle Maker Without Borders), ktorá sa dennodenne snaží bojovať proti zrakovému postihnutiu tým, že zriaďuje plne vybavené optické centrá, školí miestnych technikov a ponúka okuliare do nemocníc a kliník. Prostredníctvom akcií Opticiens Lunetiers Sans Frontières využilo viac ako 2,3 milióna ľudí starostlivosť prispôsobenú ich individuálnym problémom so zrakom v Kamerune, na Madagaskare, v Togu, Senegale, Mauretánii, južnom Maroku, Haiti a čoskoro aj v juhovýchodnej Ázii v Laose. , Kambodža a Vietnam.

Produkty

 

Väčšie deti:


KiETLA CraZyg-Zag RoZZ 4-6 rokov
KiETLA CraZyg-Zag RoZZ 6-rokov
KiETLA CraZyg-Zag RoZZ 9-12 rokov

KiETLA CraZyg-Zag BuZZ 4-6 rokov
KiETLA CraZyg-Zag BuZZ 6-rokov
KiETLA CraZyg-Zag BuZZ 9-12 rokov


Menšie deti:

KiETLA Diabola 0-1 mesiacov a 6-12 mesiacov (obojstranné okuliare)

KiETLA Little Kids RoZZ 1-2 rokov
KiETLA Little Kids RoZZ 2-4 rokov

KiETLA Little Kids WaZZ 1-2 rokov
KiETLA Little Kids WaZZ 2-4 rokov

KiETLA OURS'ON 0-1rok
KiETLA OURS'ON 1-2 roky
KiETLA OURS'ON 2-4 roky

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie