Milí zákazníci, ďakujeme za vašu podporu. Aj vďaka vášmu nákupu, môžeme robiť prácu, ktorá nás napĺňa a má pre nás zmysel. Ďakujeme.

KIETLA

KIETLA

Prinášame vám novú značku v KURÁTORSKOM VÝBERE , nájdete ju tu.

Francúzska značka KiETLA vznikla v roku 2010. Stoja za ňou blízki priatelia, ktorým v prvom rade išlo o pohodlie a ochranu detí pred slnečným žiarením. KiETLA sa tiež vyznačuje ekologickým zmýšľaním spätým s prírodou, jej neoddeliteľnou súčasťou je zmysel pre štýl a originalitu.  

Anna-Charlotte Le Grand - spoluzakladateľka a umelecká riaditeľka
Anne-Charlotte je veľmi zvedavá a kreatívna mladá mama, ktorá rada objavuje nové veci. Či už ide o módu (áno, je závislá od topánok), divadlo, cestovanie, varenie alebo DIY, vždy hľadá príležitosti, ako si rozšíriť obzory a odviesť svojho partnera a dcéru Madeleine do svojho úžasného tvorivého víru.

David Angibaud - spoluzakladateľ a riaditeľ exportného predaja
David srší neuveriteľnou energiou a vždy túži po nových výzvach. Svoju silu čerpá zo svojho bretónskeho pôvodu (ktorý s hrdosťou prezentuje) a zo svojej úžasnej rodiny, plnej energie: Lily-Rose, Léon a jeho manželka Anna-Gaelle.

Hodnoty, ktoré v spoločnosti presadzujú:

Ekologická zodpovednosť

Dizajn a inovácie sú stredobodom pozornosti. Úlohou je vytvárať inovatívne, funkčné a atraktívne produkty: použiteľné pre deti, priateľské k deťom, v súlade s ich životným štýlom a vzhľadom. Ich úsilie bolo odmenené niekoľkými značkami a oceneniami:

  • získali ocenenie Janus de la mode (módna cena) za klobúk Kapel a práve sme získali ocenenie Janus de la santé 2018 (cena za zdravie) za novo vydané odtiene CraZyg-Zag pre deti.
  • Za dizajn modulárnych, nerozbitných odtieňov Diabola sme boli ocenení Trophée du Design Stratégique (Cena za strategický dizajn) od École de Design Nantes Atlantique.
  • Dve najlepšie označenia od rodičov-testerov na webe ConsoBaby s online recenziou produktov, slnečné okuliare Diabola a klobúk Kapel.

 

Pohodlie pre všetkých. Produkty sú navrhnuté s ohľadom na pohodlie a slobodu tých najmenších, a to vďaka výberu vždy tak mäkkých, vždy tak ľahkých materiálov, ktoré netlačia na koži a ktoré im umožňujú žiť naplno. Všetky rámy slnečníkov sú ultraflexibilné a dokonale navrhnuté tak, aby s nimi mohli manipulovať aj tie najmenšie ručičky. S Ki ET LA sa deti môžu hýbať, skákať, behať, plávať, tancovať úplne slobodne a pritom byť.

Prevencia. Zaviazali sa využívať odborné znalosti v oblasti zdravia, aby informovali mladých rodičov na celom svete o škodách, ktoré môže slnko a modré svetlo spôsobiť.Nájdete na ich  webovej stránke a popri všetkých výkladoch v obchode (ponúkaných vo viac ako 25 jazykoch) rady týkajúce sa prevencie a preventívnych opatrení, ktoré je potrebné prijať na ochranu dojčiat a detí. Podporujú a aktívne pôsobia aj v kampaniach, ktoré iniciovala francúzska mimovládna organizácia Opticiens Lunetiers Sans Frontières (Opticians-Spectacle Maker Without Borders), ktorá sa dennodenne snaží bojovať proti zrakovému postihnutiu tým, že zriaďuje plne vybavené optické centrá, školí miestnych technikov a ponúka okuliare do nemocníc a kliník. Prostredníctvom akcií Opticiens Lunetiers Sans Frontières využilo viac ako 2,3 milióna ľudí starostlivosť prispôsobenú ich individuálnym problémom so zrakom v Kamerune, na Madagaskare, v Togu, Senegale, Mauretánii, južnom Maroku, Haiti a čoskoro aj v juhovýchodnej Ázii v Laose. , Kambodža a Vietnam.

Produkty

 

Väčšie deti:


KiETLA CraZyg-Zag RoZZ 4-6 rokov
KiETLA CraZyg-Zag RoZZ 6-rokov
KiETLA CraZyg-Zag RoZZ 9-12 rokov

KiETLA CraZyg-Zag BuZZ 4-6 rokov
KiETLA CraZyg-Zag BuZZ 6-rokov
KiETLA CraZyg-Zag BuZZ 9-12 rokov


Menšie deti:

KiETLA Diabola 0-1 mesiacov a 6-12 mesiacov (obojstranné okuliare)

KiETLA Little Kids RoZZ 1-2 rokov
KiETLA Little Kids RoZZ 2-4 rokov

KiETLA Little Kids WaZZ 1-2 rokov
KiETLA Little Kids WaZZ 2-4 rokov

KiETLA OURS'ON 0-1rok
KiETLA OURS'ON 1-2 roky
KiETLA OURS'ON 2-4 roky

 

Späť do obchodu