Pri objednávke nad 40,00 eur, hradíme doručenie za vás.

Transparentne - podbradníky

transparentne k vám
2021/01/31

Ahojte naši milí,

Rubrika, ktorú sme sa rozhodli po dlhom váhaní zverejniť.
Chceme a myslíme si, že je potrebné, vtiahnuť vás do našej tvorby aj z tejto strany.
Preto, aby ste lepšie pochopili cenotvorbu pri jednotlivých produktoch malých, lokálnych značiek, častokrát jedno/dvojosobové firmy.
A v kútiku duše, pri písaní tohoto článku dúfame, že sa zmení váš pohľad a možno aspoň z časti vymizne porovnávanie cien malých značiek s korporátnymi gigantami.

Čoskoro do ponuky pribudnú nové podbradníky.
Nájdete ich tu.

Podbradníky sú so značkou NOS NAS od jej začiatku a pri uvedení nových vzorov sme sa nechali inšpirovať zahraničnými značkami, kde transparentnosť 
je bežná. My v NOS NAS veríme, že tento trend bude v najbližšej dobe narastať aj u nás.

Produkt Podbradníky SIMPLE, je vyrobený z kvalitnej certifikovanej bavlny, rovnako  vnútorná vrstva, ktorá zabezpečuje lepšiu ochranu oblečenia.
Do tabuľky sú zarátané základné parametre, ktoré vstupujú do cenotvorby tohoto konkrétneho produktu.

Predajná cena 18,00 €, zisk firmy 6,02 €*.

 

TTRANSPARENTNE _ PODBRADNíKY 4

 

Látka - metráž, ktorá je potrebná na výrobu 1 ks produktu. Zahrnuté sú všetky použité metráže, tj. výplň, podšívka atď.
Komponenty - všetky ostatné použité komponenty, potrebné na zhotovenie 1 ks produktu, tj. galantérne komponenty, štítky s logom atď.
Práca - cena práce potrebná na výrobu 1 ks produktu. My sme počítali s cenou 6,00€. Vy si môžete pre predstavu do tabuľky doplniť vašu skutočnú cenu práce za cca 0,5 hod. CP alebo superhrubou mzdou sa rozumejú náklady zamestnávateľa, teda koľko bude musieť podnikateľ spolu zaplatiť zamestnancovi, daňovému úradu, Sociálnej a zdravotnej poisťovni. Cena práce sa jednoducho vypočíta ako hrubá mzda zamestnanca plus odvody zamestnávateľa na sociálne a zdravotné poistenie. Odvody zamestnávateľa sú 35,2 % z hrubej mzdy zamestnanca.
Balenie - súčet všetkých komponentov, ktoré tvoria balenie produktu, tj. krabica, výplň balenia/baliaci papier, darčekové a propagačné buletíny, papierové štítky k jednotlivým produktom s návodom na používanie, ošetrovanie atď.
Administratíva - zapracovanie objednávky a vystavenej faktúry do účtovníctva účtovnou firmou.

 

Ostatné - parametre, ktoré neboli zahrnuté do cenotvorby daného produktu, ale priamo súvisia s uvedením produktu do predaja a následným predajom:
1/ práca pri výrobe prototypu, prvého skúšobného kusu 2/ čas pre výber a zaobstaranie metráže, komponentov 3/ fotenie produktov 4/ prenájom eshopu a aktualizácia dát do systému 5/ náklady na reklamu 6/ náklady spojené s administráciou, ako je napr. vedenie skladového hospodárstva atď. 7/ zákaznícky servis, tj. odpovedanie na dotazy k produktom, objednávkam 8/ nájom priestoru dielne a skladu atď.


 

Dajte nám vedieť, či vás zaujíma aj tento náhľad na vec, pri kupovaní produktu.
Do akej miery vás transparentnosť ovplyvní, prekvapí, utvrdí v cene alebo naopak odradí.

 

Pretože keď kupujeme produkt, kupujeme aj príbeh, ktorý sa za ním skrýva.


písať môžete na náš IG účet @nosnas_sk tu

Za každú vašu reakciu ďakujeme.